ÜMRANİYE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti | Ümraniye Sıhhi Tesisat

İstanbul’un en çok göç alan ilçelerinin başında yer alan Ümraniye, doğal olarak yapılaşma da listenin üst sırlarında yer almaktadır. Her geçen gün nüfusu ve yapılaşmanın hızla arttığı Ümraniye’ye özel teknik servis hizmeti sunan firmamz, sorunları en kısa zamanda ve en etkili biçimde çözümlemeyi amaçlamaktadır.

Ümraniye Su Kaçağı Tespit Firmaları

Berrak Su Tesisat daha yeni bir sektör olan, mazisi bir kaç sene öncesine dayanan teknolojik ekipmanlarla kırıp dökmeden noktasal su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı, tıkalı lavabo/gider açma hizmetleri vermektedir.Günümüz teknolojisi ile tesisatlarda meydana gelen çatlaklar veya delinmeler sonucu oluşan sızıntı ya da kaçak kırıp dökmeden milimi milimine tespit edilebilmektedir. Tesisatlarımızın sıcak su hattında meydana gelen sızıntı veya özel kaçak termal kameralar ile %100 garantili olarak kısa süre içinde tespit edilebilmektedir. Tesisatımızın soğuk su hattındaki sızıntı ya da kaçak ise özel dinleme cihazları ile yine %100 garantili olarak çok kısa sürede tespit edilmektedir. Ve tüm bu tespit çeşitlerinde ve işlemlerinde herhangi bir yer kırılmadığı gibi, hiçbir yere de herhangi bir zarar verilmez.

Daha bir kaç sene öncesine kadar büyük meşakat, büyük bir sıkıntı ve maliyet olan su kaçağı sorununa temiz, etkili ve ekonomik bir çözüm kazandıran bu teknolojik ekipmanlar ile firmamız İstanbul'un tüm semt ve mahallelerine tesisat hizmeti sunmaktayız.

Ümraniye Kırmadan Tıkanıklık Açma Servisi ve Pimaş İçi Görüntüleme

Ümraniye Tıkanıklık Açma ekibi, bina içindeki gider hattında oluşan tıkanıklıkları kırmadan dökmeden gidermek için hizmet vrmektedir. Ekibimiz gider hatlarını en son teknloji ekipmanlar ile görüntüleyip, tıkanıklığın olduğu yeri noktasal olarak tespit edebilmektedir. Böylelikle teknolojinin son ürünü bu ekipmanlar sayesinde herhangi bir yeri kırmaya gerek kalmadan boruların içinde tıkanıklık özel parçalayıcı robotlar sayesinde giderilmektedir.

Ümraniye Kırmadan Tıkanıklık Açma Servisi Verilen Hizmetler

  • Banyo lavabosu ve gideri tıkanıklığı açma
  • Mutfak lavabosu ve gideri tıkanıklığı açma
  • Tuvalet lavabosu veya gideri tıkanıklığı açma
  • Yağmursuyu gideri tıkanıklığı açma
  • Pimaş içi görüntüleme
  • Kırmadan, dökmeden tıkanıklık tespiti

Merkezi İstanbul-Anadolu Yakasında olan Berrak Su Tesisat’ın Ümraniye Su Kaçağı Tespiti, Tamiri ve Tıkanıklık Açma ekibi ile Bağlarbaşı, Adem Yavuz Mahallesi, Altınşehir, Armağanevler, Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk Mahallesi, Cemil Meriç, Çakmak Mahallesi, Çamlık, Dumlıpınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Hekimbaşı, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu, Inkılap Mahallesi, İstiklal Mahallesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ümraniye ekibimiz, su kaçağı tespitisu kaçağı tamiritesisat bakımı ve tıkanıklık açma (pimaş açma, lavabo gideri açma, klozet gideri açma, yağmur suyu gideri açma) ve banyo ve tuvalet restorasyonu hizmetleri vermektedir.