Bağcılar Tıkanıklık Açma

Bağcılar takınıklık açma hizmetini yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle profesyonel hizmet sunmaktayız. Firmamıza ait teknolojik araçlar sayesinde kolayca tıkanık olan bölgeyi bularak tamir etmekteyiz. Kameralı tıkanıklık açma hizmetimiz ile profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde Bağcılar tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanmak isterseniz müşteri temsilcimiz ileiletişime geçerek hemen hizmet alabilirsiniz.

Bağcılar Tıkanıklık Açma | Bağcılar Tıkanıklık Tespit Firmaları

Tıkanıklık sorunları giderlere dökülen dış etmenler veya inşaat esnasında bina tesisatında molozlar zamanla gider borusuna tıkanarak sizlere sorun yaşatmaktadır. İstanbul Bağcılar tıkanıklık açma sorunlarınızı şirketimize ileterek son teknolojik ekipmanlar ile alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıknıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, veya pimaş tıkanıklığı açma gibi tüm tıkanıklık sorunlarınızı gidermekteyiz.

Bağcılar Pimaş Açma | Bağcılar Pimaş Açma Şirketleri

Özellikle bina yaşı yüksek çok katlı yapılarda gerek kullanım yoğunluğundan gerekse altyapı sorunlarından dolayı hem hane hem de apartman giderinde tesisat sorunlarına daha sık rastlanır. Firmamız tarafından pimaş açma işleriniz kameralı gider açma robotları kullanılarak tespit edilip en kısa sürede yapılır. Bunun yanında borularda meydana gelen tıkanma borularda kalan kir, pas, yabancı madde ve inşaat molozlarından kaynaklanabileceği gibi gider basınç dengesizliğinden de kaynaklanabilir. Bu tarz gider basınç dengesizliği problemlerinde sorunun çözümü için tesisatınıza bazı eklerin yapılması gerekmektedir.

İşçilik gerektiren böyle bir işlem için son teknoloji ekipmanı gider açma ustaları için tahsis eden firmamız pimaş açma işlerinizi en kısa sürede eviniz ve işyerinizde herhangi tahribat vermeden gerçekleştirir. Pimaş açma işleminiz gerçekleştirilirken firmamızca boruların korunması için özel bir pimaş açma ilacı kullanılır. Bu sayede borularınız uzun süre herhangi zarar görmeden işlev gösterir.

Bağcılar Lavabo ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Bağcılar Lavabo ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firmaları

Banyo ve mutfaklar evlerde en çok tıkanıklık probleminin yaşandığı bölümlerdir. Bunun nedenlerinin başında tuvalet ve mutfak giderlerine dökülen tuvalet kağıdı, kozmetik ürünler, yağlar ve yemek artıkları gelir. Çoğu son kullanıcı mutfak ve banyo giderinde karşılaşılan tıkanıklık probleminde kendi çözümünü kendisi yaratmaya çalışır.

Bu anlamda pompa yardımıyla gidere basınç uygulayarak veya çeşitli kimyasal maddeler gidere dökülerek sorun giderilmeye çalışılır. Fakat bilhassa tıkanıklığı açmak için gidere dökülen kimyasal maddeler tesisatın boruların aşınmasına ve delinmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden lavabo tıkanıklığı açma ve tuvalet tıkanıklığı açma işleriniz için konusunda uzman firmalardan yardım almanız gerekir. Bağcılar tıkanıklık açma olarak tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarında basınçlı su teknolojisinden faydalanarak sorunlarınızı gideriyoruz.

Binaların bodrumlarında ve bahçelerinde bulunan kanallarda oluşan tıkanıklıklar binada yaşayan tüm halkın sağlığının olumsuz etkilenmesine neden olmaktadır. Bu nedenle de tıkanıklığın kısa sürede tamir edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kanaldan gidemeyen su binanın içine ve hatta temeline yayılacak ve temelin zarar görerek binanın ömrünün kısalmasına neden olacaktır. Kanallarda oluşan tıkanıklığın çeşitli nedenleri bulunmaktadır bunları da şu şekilde saymak mümkün olmaktadır.
Kanallarda kullanılan boruların eskimiş olması
Dairelerden atılan bez, poşet, tuvalet kağıdı ve buna benzer sert maddelerin zamanla kanalların içinde tıkanıp kalması
Deprem ya da farklı nedenler ile oluşan darbeler yüzünden boruların zarar görmüş olması
Bunlar gibi nedenler ile kanallarda tıkanıklık olduğunda binanın içine kötü bir koku yayılmaya başlar ve çoğu zamanda ancak bu kokudan sonra fark edilir. Fark etmenizin ardından firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ustalarımız kısa zamanda gelecek modern termal kameralar ve robotlar ile tıkanıklığın yerini ve nedenini tespit ederek s,ize bilgi vereceklerdir. Daha sonra da onayınızı alarak tamiratı gerçekleştirecek ve binanın kanallarından artık ğis suyun rahatça akmasını sağlayacaklardır.

Bağcılar Tıkanıklık Açma Fiyatları

Her tıkanıklık farklı sebeplerden kaynaklandığı için farklı çözüm yöntemleri uygulamak gerekir. Kimi tıkanıklıklar 10 dakika gibi kısa bir sürede çözülürken bazı durumlarda tesisatı değiştirmek gerekir. Firmamız Bağcılar tıkanıklık açma uygulanan yöntemin türüne göre sunduğu hizmet için farklı ücret alır.  Siz de lavabo tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma ve pimaş açma hizmetlerimizden faydalanmak için bizi haftanın her günü arayabilirsiniz.

Berrak Su Tesisatı | Sıhhi Tesisat | Tıkanıklık Açma | Petek Temizleme