Loading...

FAYDALI BİLGİLER

PİMAŞ TAMİRCİSİ

Pimaş borusu, tuvalet, mutfak, banyo, balkon, küvet gibi kullanım alanlarındaki atık suyu kanalizasyona ileten gider hattıdır. PVC malzeme ile üretilen dayanıklı plastik borular kullanılır.

Detay

PİMAŞ USTASI

Pimaş değiştirme ve tamir etme ustası, tıkanıklık açma, pimaş açma ustası  pimaş tıkanıklığı sorunlarını çözmek için hizmetinizdeyiz. 

Detay

BASINÇ DÜŞÜRÜCÜ USTASI

Basınç ayarlaması veya doğalgaz basınç düşürücü işlerinizle birlikte doğalgaz ile ilgili tüm sorunlarınızda profesyonel ekibimizle Berrak su tesisat olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Detay

PETEK TAMİRCİSİ

Her marka alüminyum veya panel radyatörlerin bakım ve tamir işlerini özenle yapan firmamız siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmeyi hedefler

Detay

PETEK USTASI

Petek radyatör montaj, söküm, temizleme ve bakım gibi tüm işlemler için Berrak Su Tesisat Olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Detay

GÖMME REZERVUAR USTASI

Gömme rezervuarlar, zamanla kirli su, sudaki kireç, oluşan tortular, gömme rezervuar iç takımlarının imal edildiği plastik malzeme ve contaların eskimesi nedeni ile su kaçırmaya başlarlar. Ayrıca mekanik arızalar nedeni ile de bozulabilirler. Bu konuda tecrübeniz yoksa tecrübeli bir tesisatçıdan yardım almanızı tavsiye ederiz.

Detay

GÖMME REZERVUAR TAMİRCİSİ

Gömme Rezervuar Servisi - Hemen Tamir ve Bakım Servisi. Rezervuar ve Klozet Servisi. Rezervuar Tamir, Bakım-Yedek Parça Hizmeti İçin Hemen Arayın. Garantili Gömme Rezervuar ve Klozet Tamiri ve İç Takım Değişimi İçin Hemen Arayın. Uygun Fiyat Tamir Servisi. Her Marka İçin Özel Tamir. Gömme Rezervuar Tamiri.

Detay

BATARYA TAMİRCİSİ

Her türlü, marka ve modelde, Banyo bataryası, duşakabin batarya tamiri, mutfak bataryası, aç kapa musluk bataryası montaj ve tamiri hizmetimiz mevcuttur.

Detay

BATARYA USTASI

Musluk değişimi, musluk tamiri, batarya değişimi ve batarya tamiri  hizmetlerimizle 7/24 hizmet ile yanınızdayız.
 

Detay

SİFON TAMİRCİSİ

Klozet sifon ve gömme rezervuarlar sıkça arıza vermektedir. Dolduğunda suyu kesmeyen sifon arızası sıklıkla karşılaşılan bir arıza türüdür. 
 

Detay

SİFON USTASI

Klozet, alaturka veya alafranga her türlü tuvalet modellerinin montajı kurulumu bunlarla ilgili tamir, parça değişimi, rezervuar, sifon tamiri ve değişimi tıkanıklık sorunlarının çözümü.

Detay

KOMBİ USTASI

İstanbul da Kombi Teknik Servis hizmeti veren firmamız Kombi Tamiri,  Kombi Bakımı, Kombi Sökümü,  Kombi Montajı,  Kombi yer değişimi, Kombi cihaz değişimi gibi hizmetler vermektedir.

Detay

KOMBİ TAMİRCİSİ

Aynı gün yerinde kombi bakım ve onarım hizmeti hemen arayın gün içinde adresinize gelelim. Kombi Tamirciniz adresinize gelsin. 7/24  Hizmetinizdeyiz.

 

Detay

PİMAŞ YIKAMA

İstanbul Lavabo Açma - Tıkalı Lavabo Gider Açma Servisi 7/24 Tıkanıklık Açma hizmeti. Tesisat Kameralı Robotla Tıkanıklık Açma Servisi. 7/24 Hizmet. Kırmadan Dökmeden. Yüksek Müşteri Memnuniyet. Kamera İle Açma Hizmeti.

Detay

PİS SU GİDERİ TEMİZLEME

Kırıp dökmeden cihazla tıkanıklık açma hizmeti. Banyo, tuvalet, mutfak gideri tıkanıklığı. açma. %100 garanti, ekonomik fiyat, hızlı servis. Hızlı Servis. Ekonomik Fiyat. Kaliteli Hizmet.
 

Detay

Kırmadan Dökmeden WC Açma 7/24

İstanbul tıkanıklık açma servis hizmetleri ile İstanbul' un her noktasına ulaşım sağlıyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma çalışmaları için sizlere en yakın İstanbul tesisatçı ekipleri yönlendirilmektedir.

Detay

WC GİDERİ AÇMA

Tıkalı klozet açma - Tıkanıklık açma - WC gideri açma, tıkanmış gider temizleme 7/24 kırmadan kameralı tıkanıklık tespiti ve sorun giderme.

Detay

TUVALET GİDERİ AÇMA

Tuvalet tıkanmasının nedenleri arasında en büyük paya sahip olan, şüphesiz tuvaleti veya klozeti kullanan kullanıcılardır. 

Detay

MUTFAK TIKANIKLIK AÇMA

Mutfak lavabo tıkanıklığı açma, firmamız tarafından sıklıkla yapılan işlemler arasındadır. Mutfak lavabolar, ev ya da işyerlerinde en fazla tıkanıklığın yaşandığı yerlerdir.

Detay

DUŞ TIKANIKLIK AÇMA

Duş tıkanıklık dendiğinde, aklımıza birçok seçenek gelmelidir. Çünkü duşlarda yer süzgeçleri, küvet giderleri ve duş giderlerinin tümü bunun kapsamı içindedir.
 

Detay

LAVABO TIKANIKLIK AÇMA

Lavabo tıkanıklığı açma, profesyonel adımlar kapsamında robot cihaz kullanımı ile kısa sürede gerçekleştirilen ve sağlıklı şekilde çalışan lavabolara sahip olmanız sağlayan işlemdir. 
 

Detay

GİDER AÇMA

Gider açma ve tıkanıklık açma sorunlarınız için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Uzman ekibi ile sizlere hızlı ve güvenilir ekipleri uygun fiyatlarla boru tıkanıklığı açma hizmeti sunuyor.
 

Detay

KAMERALI SU KAÇAĞI BULMA

Cihazla kırmadan ve termal kameralı robot yardımı ile evinizi kırıp dökmeden su kaçağı tespiti yapıyoruz ve dilerseniz tamirini de yapıp test ederek size teslim ediyoruz. 


 

Detay

KIRMADA SU KAÇAĞI BULMA

Berrak Su Tesisatı olarak yıllardır su tesisatı, tıkanıklık açma, petek temizliği gibi bir çok alanda profesyonel hizmet sunmaktayız. 

Detay

KAMERALI SU KAÇAK  TESİSAT USTASI

Evinizde kenara atılmayacak tesisat sorunlarının en başında su kaçağı sorunları gelmektedir.

Detay

KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ

Tıkanıklık açma işlemlerimizi en son sistem kameralı tıkanıklık açma robotlarıyla gereksiz kırıp dökmeden, noktasal tespitle ve hızla yapıyoruz.

Detay

SU KAÇAĞI TAMİRCİSİ

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Bulma Servisi Cihazla kırmadan ve termal kameralı robot yardımı ile evinizi kırıp dökmeden su kaçağı tespiti yapıyoruz.

Detay

SU KAÇAĞI USTASI

Cihazlı su kaçağı ustası su kaçağının yerini cihazlar ile noktasal olarak tespit eder. Bu sayede en az duvar veya fayans kırılarak su arızası tamiri yapılır.

Detay

TESİSAT USTASI

Sektörde kendimizi kanıtlamış olmanın verdiği gururla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Su tesisatı veya sıhhi tesisat ihtiyaçlarınıza yönelik İstanbul'un her yerinde hizmetinizdeyiz! 

Detay

TESİSAT TAMİRCİSİ

Yaptığımız işler ile Kaliteli ve Güvenilir Bir Firma niteliği taşıyan Ustaları ile sizlere Daha Kaliteli bir Hizmet için 7/24 Hizmet vermektedir. 

Detay

MUSLUK USTASI

Evenizdeki musluklar eskidi ve su mu kaçırıyor? Ya da yeni musluk ve bataryalar aldınız eskilerini söküp yenilerini taktırmak mı istiyorsunuz?  İstanbul Anadolu yakasında hizmetinizdeyiz.

Detay

Musluk Tamircisi

Musluk tamiri, musluk değişimi, musluk montajı, musluk tamircisi, banyo musluğu, mutfak muslukların tamirleri. Su batarya değişimleri, ara musluk tamiratı, lavabo musluk montajı, banyo ve mutfak muslukları montaj tamircisi. 

Detay

Kombi Tamir Servisi

Kombi bakımı ne zaman yapılmalı, kombi sıcak su vermiyor neden, kombimiz neden gürültülü çalışıyor, kombi petekleri neden ısıtmıyor, kombimiz ısındıkça su akıtıyor neden, kombimiz arızalandı acaba ...

Detay

Kombi Bakımı Nedir? Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kombi bakımı her yıl yapılmalı mı? Servise kombi bakımı yaptırırken nelere dikkat edilmeli? Kombi bakımının sonbahar ya da yaz aylarının...

Detay

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su kaçağının oluştuğu noktada ortaya çıkan kaçak su sesinin hassas dinleme cihazları yardımıyla aranıp noktasal olarak bulunması prensibine dayanır.

 

 

Detay

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini termal kamera ve hassas dinleme cihazları yardımıyla ortalığı kırıp dökmeden, hızlı olarak gerçekleştiriyoruz
 

Detay

Kamera Sistemiyle Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ansızın ortaya çıkan gider tıkanma sorunlarını tuvalet tıkanıklığı açma servisi ile kırma ve dökme yapmadan, zarar vermeden çözüme kavuşturuyoruz.

Detay

Tuvalet, Lavabo Tıkanıklığı Açma Tamir / Onarım Servisi

Bakım ve onarım alanında, profesyonel, tecrübeli ve güleryüzlü ekibimiz 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir.
 

Detay

Robot İle Kırmadan Delmeden Tuvalet, Lavabo Tıkanıklığı Açma Servisi

İstanbul içi ve çevresi olmak üzere 7 gün 24 saat konusunda uzman, güvenilir ve güleryüzlü personellerimiz ile hizmet vermekteyiz

Detay

Kameralı TıkanıklıK Açma

Tıkanıklık açma konusunda kamera ve robot gibi gelişmiş modern cihazlarla çalışan su tesisatçısı arıyorsanız bizi arayınız. Tecrübemizin yanında gelişmiş teknik

Detay

Petek Temizliği, Radyatör Peteği Yıkama Avantajları

Kombi ve petekler zorlu hava şartlarında pratik, ekonomik ve temiz biçimde ısınabilmemizi sağlarlar. 

Detay

Petek temizliği Radyatör Peteği Temizleme Petek Yıkama

Petek çamuru nedir, nasıl oluşur, ısıtmayı nasıl etkiler ve petek temizleme nasıl yapılır?
 

Detay

Aç-Kapa Bataryalarınızı Kullanırken Dikkat!

Aç- kapa su bataryaları gelişmiş kartuş teknolojisi sayesinde kullanım kolaylığı ve 10 yılı aşkın sorunsuz kullanım süresi getirmiştir.
 

Detay

Musluk Suyunu En Verimli Kullanmanın Sihirbazı: Perlatör

Atalarımızın çamaşırlarını dere kenarında ıslatıp, taşlara veya kütüklere vura vura yıkadıklarını duymuşsunuzdur.

Detay

Su Armatürlerinizi Temizliği

Kirlenmiş su armatürü yüzeylerini temizlemek için kroma zarar verici lavabo ve eviye temizliğinde kullandığınız temizleme 

Detay

Kombi Tesisatınızda Bakır Boru Avantajları

Bakır boru anti bakteriyeldir mantar, bakteri üreyemez. Isı iletkenliği plastik boruya göre bin kat fazladır.Tesisatta montajı kolaydır. 

Detay

Armatürler İçin Çelik Bağlantı Elemanları Tercih Ediniz.

Musluklarınız için kullanılan bağlantı elemanlarının kaliteli ve çelik örgü olmasına dikkat ediniz.
 

Detay

Klozet Sifon Su Ayarı

Klozet rezervuarında sifon çekildiğinde veya basıldığında akacak su miktarını ihtiyaç kadar ayarlayarak tasarruf yapabilirsiniz.
 

Detay

Banyo Lavabonuza Fotoselli Batarya.

Lavabonuzu kullanırken musluktan akan suyun % 80’e yakın kısmının kullanılmadan akıp gittiğini biliyor musunuz? 

Detay

Evinizin, işyerinizin su girişine basınç düşürücü ve filtre taktırınız.

Evinizin veya işyerinizin su tesisatı girişine taktıracağınız bir basınç düşürücü sayesinde ne gibi avantajlar sağlayacağınızı biliyor musunuz?

Detay