Loading...

FAYDALI BİLGİLER

KIRMADA SU KAÇAĞI BULMA

Berrak Su Tesisatı olarak yıllardır su tesisatı, tıkanıklık açma, petek temizliği gibi bir çok alanda profesyonel hizmet sunmaktayız. 

Detay

KAMERALI SU KAÇAK  TESİSAT USTASI

Evinizde kenara atılmayacak tesisat sorunlarının en başında su kaçağı sorunları gelmektedir.

Detay

KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ

Tıkanıklık açma işlemlerimizi en son sistem kameralı tıkanıklık açma robotlarıyla gereksiz kırıp dökmeden, noktasal tespitle ve hızla yapıyoruz.

Detay

SU KAÇAĞI TAMİRCİSİ

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Bulma Servisi Cihazla kırmadan ve termal kameralı robot yardımı ile evinizi kırıp dökmeden su kaçağı tespiti yapıyoruz.

Detay

SU KAÇAĞI USTASI

Cihazlı su kaçağı ustası su kaçağının yerini cihazlar ile noktasal olarak tespit eder. Bu sayede en az duvar veya fayans kırılarak su arızası tamiri yapılır.

Detay

TESİSAT USTASI

Sektörde kendimizi kanıtlamış olmanın verdiği gururla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Su tesisatı veya sıhhi tesisat ihtiyaçlarınıza yönelik İstanbul'un her yerinde hizmetinizdeyiz! 

Detay

TESİSAT TAMİRCİSİ

Yaptığımız işler ile Kaliteli ve Güvenilir Bir Firma niteliği taşıyan Ustaları ile sizlere Daha Kaliteli bir Hizmet için 7/24 Hizmet vermektedir. 

Detay

MUSLUK USTASI

Evenizdeki musluklar eskidi ve su mu kaçırıyor? Ya da yeni musluk ve bataryalar aldınız eskilerini söküp yenilerini taktırmak mı istiyorsunuz?  İstanbul Anadolu yakasında hizmetinizdeyiz.

Detay

Musluk Tamircisi

Musluk tamiri, musluk değişimi, musluk montajı, musluk tamircisi, banyo musluğu, mutfak muslukların tamirleri. Su batarya değişimleri, ara musluk tamiratı, lavabo musluk montajı, banyo ve mutfak muslukları montaj tamircisi. 

Detay

Kombi Tamir Servisi

Kombi bakımı ne zaman yapılmalı, kombi sıcak su vermiyor neden, kombimiz neden gürültülü çalışıyor, kombi petekleri neden ısıtmıyor, kombimiz ısındıkça su akıtıyor neden, kombimiz arızalandı acaba ...

Detay

Kombi Bakımı Nedir? Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kombi bakımı her yıl yapılmalı mı? Servise kombi bakımı yaptırırken nelere dikkat edilmeli? Kombi bakımının sonbahar ya da yaz aylarının...

Detay

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su kaçağının oluştuğu noktada ortaya çıkan kaçak su sesinin hassas dinleme cihazları yardımıyla aranıp noktasal olarak bulunması prensibine dayanır.

 

 

Detay

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla su kaçağı tespiti işlemlerini termal kamera ve hassas dinleme cihazları yardımıyla ortalığı kırıp dökmeden, hızlı olarak gerçekleştiriyoruz

Detay

Kamera Sistemiyle Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ansızın ortaya çıkan gider tıkanma sorunlarını tuvalet tıkanıklığı açma servisi ile kırma ve dökme yapmadan, zarar vermeden çözüme kavuşturuyoruz.

Detay

Tuvalet, Lavabo Tıkanıklığı Açma Tamir / Onarım Servisi

Bakım ve onarım alanında, profesyonel, tecrübeli ve güleryüzlü ekibimiz 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

Detay

Robot İle Kırmadan Delmeden Tuvalet, Lavabo Tıkanıklığı Açma Servisi

Tecrübemiz ve işinde uzman çalışanlarımız ile su kaçağı bulma, tuvalet tıkanıklığı açma,

Detay

Kameralı TıkanıklıK Açma

Tıkanıklık açma konusunda kamera ve robot gibi gelişmiş modern cihazlarla çalışan su tesisatçısı arıyorsanız bizi arayınız. Tecrübemizin yanında gelişmiş teknik

Detay

Petek Temizliği, Radyatör Peteği Yıkama Avantajları

Kombi ve petekler zorlu hava şartlarında pratik, ekonomik ve temiz biçimde ısınabilmemizi sağlarlar. 

Detay

Petek temizliği Radyatör Peteği Temizleme Petek Yıkama

Petek çamuru nedir, nasıl oluşur, ısıtmayı nasıl etkiler ve petek temizleme nasıl yapılır?
 

Detay

Aç-Kapa Bataryalarınızı Kullanırken Dikkat!

Aç- kapa su bataryaları gelişmiş kartuş teknolojisi sayesinde kullanım kolaylığı ve 10 yılı aşkın sorunsuz kullanım süresi getirmiştir.
 

Detay

Musluk Suyunu En Verimli Kullanmanın Sihirbazı: Perlatör

Atalarımızın çamaşırlarını dere kenarında ıslatıp, taşlara veya kütüklere vura vura yıkadıklarını duymuşsunuzdur.

 

 

Detay