whatsapp

Hizmetlerimiz

Su Kaçağı Tespiti Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti konusunda modern cihazla su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Termal kamera ve hassas dinleme cihazlarıyla kırıp dökmeden noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız.

Detay
Kameralı Tıkanıklık Açma

Kameralı Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işlemlerimizi en son sistem kameralı tıkanıklık açma robotlarıyla gereksiz kırıp dökmeden, noktasal tespitle ve hızla yapıyoruz. Kesintisiz cihazla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. 
 

Detay
Petek Temizliği

Petek Temizliği

Petek temizliği ile yapılan iş; radyatör içinde dolaşan suyun pisliği ile radyatör malzemesinin oluşturduğu demir oksit yani pasın birleşerek oluşturduğu istenmeyen birikimin petek bünyesinden uzaklaştırılmasıdır. 

Detay
Petek Montajı

Petek Montajı

Günümüzde ısınma amaçlı olarak en çok tercih edilen yakıtlar arasında kalorifer bulunuyor. Her tarafı kolay bir şekilde ısıtan kaloriferler, özel olarak üretilmiş petekler sayesinde kullanımı yaygınlaştırmaya devam etmiştir. 

Detay
Doğalgaz Tesisatçısı Kombi Montajı

Doğalgaz Tesisatçısı Kombi Montajı

Doğalgaz tesisatçısı olarak komple inşaat şantiye doğalgaz tesisat işlerinden daire  içi doğalgaz tesisatına kadar tüm konularda uzun yılların tecrübesiyle hizmet vermekteyiz. 

Detay
Doğalgaz Sayaç Bağlantısı

Doğalgaz Sayaç Bağlantısı

Doğal gaz sayacı, yakılmak üzere tüketim alanına sevk edilen gazı m3/h cinsinden ölçen cihazdır. Tüm doğal gaz sayaçlarının bizzat gaz işletmesi yetkilileri veya işletmenin yetki verdiği firmalar tarafından monte edilmesi gerekir.

Detay
Doğalgaz Kombi Bakım Ve Tamiri

Doğalgaz Kombi Bakım Ve Tamiri

Kombi tamiri için kombi servisi arıyorsanız, firmamız kombi arızası konusunda da profesyonel bir ustayla anlaşarak kıymetli müşterilerine güvenilir hizmet vermeye başlamıştır. 
 

Detay
Klozet Tamircisi -Klozet Tamiri

Klozet Tamircisi -Klozet Tamiri

Klozet tamircisi aradığınızda montajından arızalarına kadar tüm sorunlarda tecrübeli bir klozet ustası bulmak, işinizin olması gerektiği şekilde ve kısa sürede bitmesini sağlayacaktır. 
 

Detay
İnşaat Şantiyesi Sıhhi Tesisat

İnşaat Şantiyesi Sıhhi Tesisat

Şantiye tesisatı konusunda yılların iş tecrübesine sahibiz. Kaba inşaat temiz su tesisatı, atık su tesisatı, doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı ve havalandırma tesisatı konusunda hizmet sunuyoruz.
 

Detay
Batarya Musluk Tamiratı

Batarya Musluk Tamiratı

Evimizde iki tip batarya vardır. Birisi evye(lavabo) bataryası bir diğeri ise duş bataryasıdır. Günümüzde bataryalarda arızalar sık sık karşımıza çıkabiliyor. Bunun sonucunda musluk su kaçırıyor ve suyumuz boşa akıyor. 

Detay
Sifon Tamircisi -  Sifon Tamiratı

Sifon Tamircisi - Sifon Tamiratı

 Dolduğunda suyu kesmeyen sifon arızası sıklıkla karşılaşılan bir arıza türüdür. Sifon boşaltma sistemi değişimi, klozet sifon şamandıra değişimi, klozet su seviye ayarı diğer karşılaşılabilinecek arızalar arasındadır.

Detay
Batarya Musluk Montajı

Batarya Musluk Montajı

Evinizde, iş yerinizde damlayan, su sızdıran, çatlamış, kırılmış her türlü hasara uğramış olan musluk, çeşme, banyo ve mutfak bataryası, armatürlerinizin montaj, değişim yada tamiri konusunda profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Detay
Klozet Montajı

Klozet Montajı

Klozet montajı yüksek teknik bilgi ve beceri gerektirmektedir. Eğer yeterli bilgi ve tecrübeniz yoksa klozet montajınız için tecrübeli bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Klozet montajı çok dikkat isteyen ve belirli bir sıraya göre yapılması gereken bir işlemdir. 

Detay
Su Tesisat Tamir İşleri

Su Tesisat Tamir İşleri

Lavabo açma, tuvalet tıkanıklıkları açma, pis su giderleri tıkanıklıkları ve sızdırma sorunlarının tespit ve tamiri, sıcak soğuk su tesisat tamir bakım onarımları, su kalorifer tesisatları, pis su hatlarını kırmadan açma, su tesisatı tadilat işleri itina ile yapılmaktadır.

Detay
Bakır Boru Tesisatı

Bakır Boru Tesisatı

Bakır boru tesisatı, bakır boru su tesisatı, kalorifer bakır boru tesisatı kaynak tamiri ve tüm bakır boru tesisatı  olarak bakır boru tesisat hizmetini vermekteyiz. Bakır boru tesisat Anti-Bakteriyel; Bakır boru tesisatlardaki suyu temizler, bakteri ve mikroplardan arındırır.

Detay
Bakır Boru Tesisat Tamiri

Bakır Boru Tesisat Tamiri

Bakır borularınız patladı diye komple tesisat çektirmenize gerek yok. Bakır boru tamiri kendine ait özel parçaları yapışma özelliği taşıyan kimyasalı lehim ve sadece kendine ait bir makine ile yapılmaktadır. Ölçüsü doğru alınmış lehimleri düzgün yapılmış bakır boru kaynağı kolay kolay sorun çıkarmaz.

Detay
Çamasir Makinası ve Bulasik Makinası Montajı

Çamasir Makinası ve Bulasik Makinası Montajı

Evlerimizde her zaman ihtiyacımız olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi cihazlarının yeni montajlarında bağlantıların doğru yapılması gerekir. Bağlantıların yanlış yapılması veya bağlantıların tam olarak sıkıştırılmaması ilerleyen zamanlarda...

Detay
Kartal Su Tesisatçısı

Kartal Su Tesisatçısı

Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. KartalSu Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.
 

Detay
Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı 7/24 kesintisiz sıhhi tesisat tamirat hizmetleri vermekteyiz. Su tesisatçı firmamız montaj, tadilat ve tamirat konularında, müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. acil su tesisatçısı ihtiyacınızda size en yakın su tesisatçısı firmasıyız. Garantili sıhhi tesisat çözümleri sunarız.

Detay

7/24 ANADOLU YAKASI SIHHİ TESİSAT

Kameralı su kaçağı bulma sayesinde akıllı ve temiz çözümlere ulaşıyoruz. Su kaçak tespiti sırasında gereksiz kırımlarla süreyi uzatmıyor, masrafları büyütmüyoruz. Termal kameralarla duvarlarda oluşmuş ısı farklarından, su sızıntı kaynaklarına ulaşıyoruz. Su kaçağını anlamak için genelde alt komşunuzun tavanında damlacıklar veya kabarcıklar meydana gelerek anlaşılmaktadır. Bu sorunu kırarak bulma yerine ısı görüntüleme cihazımızla tespitini yaparak noktasal su kaçağı bulma hizmeti sunabiliyoruz. Sorunlu bölgeyi noktasal çözen firmamız eski tip yöntemler ile değil tesisat cihazlar ile çözerek sorun yaşamanızı tamamen önlemekteyiz.

✅7/24 Su Tesisatçısı ✅Su kaçağı bulma ✅Su Kaçağı Tespiti ✅Uzman Tesisat Kadrosu ✅Kırmadan su kaçağı tespiti
✅Doğalgaz Tesisatçısı ✅Su kaçağı tespiti açma tamiri ✅Kameralı Tıkanıklık Açma ✅Petek Temizleme ✅Kırmadan tıkanıklık tespiti
✅Kalorifer Tesisatçısı ✅Profesyonel su tesisatı firması ✅Dayanıklı Tesisat Malzemeleri ✅Petek temizliği ✅Cihazla Su Kaçağı Tespiti
✅Kartal Sıhhi Tesisat Ustası ✅Tüm tamirat işlerimiz servis garantilidir. ✅Sıhhi Tesisat ✅15 Yıl Tesisat Tecrübesi ✅Gider borusu tıkanıklık açma
✅Klozet İç Takım Arıza, ✅Kırmadan Su kaçağı Bulma, ✅Pimaş tıkanıklık açma ✅Su borusu tıkanıklık açma ✅Kombi montajı
✅Musluk Armatür Tamir ✅Tıkanıklık açma, klozet arızaları, ✅Doğalgaz bağlantısı ✅Kalorifer tesisat bakımı ✅Kalorifer tesisatı kaçak tamiri
✅En uygun su tesisat ustası, ✅Klozet arızaları, ✅Su tesisatı yenileme işlemleri ✅Kanalizasyon tıkanıklıkları ✅Su tesisatı temizliği