Batarya Musluk Tamiratı

Evimizde iki tip batarya vardır. Birisi evye(lavabo) bataryası bir diğeri ise duş bataryasıdır. Günümüzde bataryalarda arızalar sık sık karşımıza çıkabiliyor. Bunun sonucunda musluk su kaçırıyor ve suyumuz boşa akıyor. Evimizde bataryalar haricinde musluklarda su kaçırabilir.

Batarya Musluk Tamiratı

 Eğer bu işlerden fazla anlamıyorsanız bu işi profesyoneline bırakın ve hiç daha fazla iş çıkarmadan kolayca halledilsin. Böylece musluk su kaçırıyor gibi şikayetleriniz kalmayacaktır. Bataryalarımızda da karşılaşabileceğimiz problemler benzer sıkıntılar. Ama tabi ki bataryanın göbeği arıza yaptığında değiştirmek pek mümkün değil. Komple değişimi daha kolay daha mümkün. Musluk damlatıyor olsa da bu illaki bataryayla alakalı bir problem olmak zorunda değil. Bataryalara bağlı onlara su gelmesini sağlayan iki adet ya da bir adet spiral vardır. Bu spiraller patlayabilir contası su sızdırabilir. Bunun sonucunda az ya da çok musluğunuz su sızdırmaya başlayacaktır. Bunun çözümü için spirallerin contası aşınmışsa conta değişimi yapılabilir. Problem spiralin kendisindeyse patlamış ya da delinmişse değişimi yapılması gerekir. Damlayan musluk tamiri için gördüğünüz gibi birden çok tamir için yöntem vardır. Bunları kendinizde uygulayabilirsiniz. Ama çoğu zaman bunlar için profesyonel desteğe ihtiyaç duyarız. Çünkü bunları onarmak uzman bir tesisatçı işidir. Daha büyük problemler çıkarmamak için daha büyük sorunlara yol açmamak için profesyonel bir kişiden yardım isteyin. Burada anlattığımız çözümlerin uygulanmasıyla bütün problemlerinizi çözebilirsiniz.

Evimizde iki tip batarya vardır. Birisi evye(lavabo) bataryası bir diğeri ise duş bataryasıdır. Günümüzde bataryalarda arızalar sık sık karşımıza çıkabiliyor. Bunun sonucunda musluk su kaçırıyor ve suyumuz boşa akıyor.