Klozet Montajı

Klozet montajı yüksek teknik bilgi ve beceri gerektirmektedir. Eğer yeterli bilgi ve tecrübeniz yoksa klozet montajınız için tecrübeli bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Klozet montajı çok dikkat isteyen ve belirli bir sıraya göre yapılması gereken bir işlemdir. Uygun maliyet ve kaliteli işçilik ile klozet montaj servisi vermekteyiz.

KLOZET MONTAJI

Asma klozet montajı, Alttan Çıkışlı Klozet montajı, Arkadan Çıkışlı Klozet montajı iç takımı ve yedek parçalarının satışını en uygun fiyatları uygulayarak yapıyoruz. Sağlıklı, hızlı ve en uygun yoldan banyolarınızın tesisatını yapıyoruz. Sıva öncesi ve sonrası yapılacak işlemleri en uygun şekilde uyguluyoruz. Müşterilerimizin banyo, tuvalet yüzey uygunluğunu hesaplayarak fayda/maliyet fiyatlarını en avantajlı haliyle sunarız. 

Klozet montajı yüksek teknik bilgi ve beceri gerektirmektedir. Eğer yeterli bilgi ve tecrübeniz yoksa klozet montajınız için tecrübeli bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Klozet montajı çok dikkat isteyen ve belirli bir sıraya göre yapılması gereken bir işlemdir.