whatsapp

Hakkımızda

7/24 ANADOLU YAKASI SIHHİ TESİSAT

Berrak Su Tesisat firmamız 25 yıla aşkın sunmuş olduğu tesisat hizmeti ile İstanbul Anadolu yakasına tüm mahalle ve semtlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Tesisat taleplerinde kullanış olduğumuz dinleme cihazları veya kameralı görüntüleme cihazları sayesinde gün içerisinde sıkıntınızdan kurtulmanızı sağlamaktayız.

İstanbul Anadolu yakasında kendini kanıtlamış olan Berrak Su Tesisat şirketi, müşteri memnuniyet odaklı işlerini yürütmektedir. Tüm tesisat taleplerinizde uzman kadro, tesisat cihazları ve ekonomik fiyat teklifleri ile sizlerde firmamızı arayarak avantajlarından yararlanmanız mümkündür.

Berrak Su Tesisat olarak, Su Kaçağı Tespiti Cihazla Su Kaçağı Bulma, Kameralı Tıkanıklık Açma, Petek Temizliği, Petek Montajı, Doğalgaz Tesisatçısı Kombi Montajı, Doğalgaz Sayaç Bağlantısı, Doğalgaz Kombi Tamiri, Kombi Bakım Onarım, Klozet Tamircisi -Klozet Tamiri, İnşaat Şantiyesi Sıhhi Tesisat, Musluk Tamircisi - Musluk Tamiratı, Sifon Tamircisi -  Sifon Tamiratı, Batarya Montajı, Klozet Montajı, Daire Su Tesisat Tadilatı, Su Tesisat Tamir İşleri, Bakır Boru tesisatı, Bakır Boru Tesisat Tamiri, Çamasir Makinası ve Bulasik Makinası Montajı gibi daha bir çok hizmeti başta Kartal ve mahalleleri olmak üzere, İstanbul'un tüm semtlerine 7/24 hizmet vermekteyiz.