KAMERALI SU KAÇAĞI BULMA

Su kaçağı tespiti servis, artık küçük bir su kaçağı için evinizde veya ofisinizde kırıp dökmeye veya tesisat hattını değiştirmeye gerek yok. Su kaçağını çoğunlukla alt komşunuzun evine damlaması durumunda fark edilir. Su kaçak tespitlerinde günümüz teknolojik cihazları kullanarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Cihazla su kaçağı bulma veya su kaçağı bulma işlemi ile sıkıntılı alanı kısa sürede noktasal tespitini yapabiliyoruz.
Su kaçağı olan bölgelerde tavan sararması, kaçak olan bölgede küflenme veya pis kokması durumunda o bölgede su kaçağı olduğu anlamına gelebilmektedir. Sizlerin de ev, iş yeri, alışveriş merkezi veya herhangi bir yerde  bu tarz sıkıntılarınız mevcut ise Berrak Su Tesisat firmamızı arayarak gün içerinde hizmet almanız mümkündür. Firmamız İstanbul su kaçağı tespitini sadece Anadolu yakasına hizmet sunmaktadır.

Su Kaçağı Bulma Hizmeti

Uzman kadromuz öncelikle şebeke suyunun kontrolünü sağlayarak sızdırma testleri yapmaktadır. Eğer şebeke suyunda sıkıntı bulunuyorsa su kaçağı taleplerine özel akustik dinleme cihazı ile noktasal tespitini yaparak sadece o alan için onarım yapmaktadır. Eğer şebeke suyunuzda sıkıntı yok ise bu seferde pimaş içi görüntüleme cihazımız ile lavabo, küvet gibi gider içlerinde sorun var mı diye kontrolü sağlanır. Eğer pimaşda sıkıntı yok ise izolasyon kaçakları veya sıcak su kontrolü için termal görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Kısaca alanında uzman personellerimiz ve tesisat cihazlarımız ile sorunu bulmak için her türlü sorunsuz ve garantili hizmet sunmaktayız.

Su Kaçağı Tespiti Cihazla Su Kaçağı Bulma

Kırmadan KAMERALI Su Kaçağı Bulma

Kırmadan su kaçağı tespiti, işlemlerimiz ile Anadolu yakasında müşterilerimiz ilk tercihi arasında yer almış bulunmaktayız. Kullanmak olduğumuz cihazlar sayesinde sizlerde kırmadan su kaçağı bulma ve cihazla su kaçağı tespit hizmeti almanız mümkündür. Su kaçağı tespit ücreti ve Su kaçağı tespiti fiyatları kameralı su kaçak tespit fiyatları arasında diğer şirketleri oranla ekonomik fiyatlarımız sizlerde firmamızı  arayarak tam kontrol talebinde bulunabilirsiniz.

Su Kaçak Belirtileri

Su kaçakları hakkında fazla bilgi sahibi değilseniz müşteri temsilcimizi arayarak bilgi sahibi olmanız mümkündür. Ayrıca su kaçak belirtilerini aşağıda maddeler halinde sıraladık eğer bunlardan biri ev veya iş yerinizde bulunmakta ise firmamızı arayarak işlem talebinde kolaylıkla bulunabilirsiniz. Su kaçak belirtileri;
  • Fayans derzlerin sararması – kararması,
  • Su faturasının normalden fazla gelmesi,
  • Duvar veya parkelerin kabarması,
  • Sular açık değil iken su saatini dönmesi,
  • Alt komşunuzun tavanının kabarması
  • Kombi su seviyesinin azalması gibi bir çok belirti bulunmaktadır. Bu sebeple alanında uzman servis firmalar ile iletişime geçerek teknik destek almanızda fayda bulunmaktadır.

Su Kaçakları Neden Oluşur?

Tesisat sorunları bir çok etmene dayalı olarak arıza veya kaçaklar meydana gelmektedir. Bunların sebepleri yanlış kullanma, yanlış tesisat hattı döşeme, boruların kullanım ömrünün bitmesi veya zamanla çürümesi, tesisat hattı döşenirken eski kalitesiz malzeme kullanımı gibi bir çok sebep bulunmaktadır. Tabi bunun yanı sıra çağırmış olduğunuz usta yeni ise yanlış işlem yaparak hizmet sunması gibi sebepler de bulunmaktadır. Bu sebeple tüm tesisat hizmetleri için tecrübe sahibi usta çağırmak hem maddi anlamda hem de zaman açısından tasarruf etmeniz mümkündür.