KADIKÖY SU TESİSATÇISI

İstanbul Kadıköy'de tüm mahalle ve semtlerinde Su Kaçağı Tespiti Cihazla Su Kaçağı Bulma, Kameralı Tıkanıklık Açma, Petek Temizliği, Petek Montajı, Doğalgaz Tesisatçısı Kombi Montajı, Doğalgaz Sayaç Bağlantısı, Doğalgaz Kombi Tamiri, Kombi Bakım Onarım, Klozet Tamircisi, Klozet Tamiri, İnşaat Şantiyesi Sıhhi Tesisat, Musluk Tamircisi, Musluk Tamiratı, Sifon Tamircisi, Sifon Tamiratı, Batarya Montajı, Klozet Montajı, Daire Su Tesisat Tadilatı, Su Tesisat Tamir İşleri, Bakır Boru tesisatı, Bakır Boru Tesisat Tamiri, Kameralı Robotla Tıkanıklık Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Kanal Tıkanıklığı Açma, Loğar Tıkanıklığı Açma, cihazla su kaçağı tespiti, Kırmadan Su Kaçağı Bulma, Noktasal Su Kaçağı Bulma, Sıhhi Tesisatcı, Bulaşık makinası kurulumu, Çamaşır Makinası Kurulumu, Ocak Dönüşümü, Vitrifiye tamiri, Tesisat Ustası, Pis su kaçağı hizmetleri sunmaktayız. 

Kadıköy Su tesisatçısı

Su kaçağını anlamak için genelde alt komşunuzun tavanında damlacıklar veya kabarcıklar meydana gelerek anlaşılmaktadır. Bu sorunu kırarak bulma yerine ısı görüntüleme cihazımızla tespitini yaparak noktasal su kaçağı bulma hizmeti sunabiliyoruz. Sorunlu bölgeyi noktasal çözen firmamız eski tip yöntemler ile değil tesisat cihazlar ile çözerek sorun yaşamanızı tamamen önlemekteyiz.

Berrak Su Tesisat ailesi olarak 25 yıla yakın tesisat alanında hizmetleriyle sizlere işlem sunmaktadır. Tüm tesisat işlemlerini teknolojik cihazlar ile sizlere aktaran firmamız eski tip kırma veya dökme işlemleri ile sizlere zorlu bir süreç yaşatmamaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası ofislerimizden sizlere destek olan ve geniş müşteri potansiyeli ile sizlere tesisat hizmeti sunmaktayız. 2 servis aracımız ve 2 şubemizle İstanbul Anadolu Yakası ofisimizden sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz.