Doğalgaz Kombi Bakım Ve Tamiri

Kombi tamiri için kombi servisi arıyorsanız, firmamız kombi arızası konusunda da profesyonel bir ustayla anlaşarak kıymetli müşterilerine güvenilir hizmet vermeye başlamıştır. Kombi bakım ve kombi arızası konusunda hızlı ve garantili hizmet almak için firmamızı arayınız.

Doğalgaz Kombi Bakım Ve Tamiri

Kombi tamiri için teknik servis hizmeti verdiğimiz markalar

VaillantDemirdökümECABoschArçelikBekoProfiloAirfelAristonBaymakAuerBaxiHotpoint,
LGSiemensDaikinBuderusİmmergasFerroliViessmann ve diğer bacalı, bacasız, hermetik, yoğuşmalı veya yoğuşmasız tüm kombi markaları için yerinizde, olmazsa servisimizde garantili tamirat hizmeti vermekteyiz.

Kombi tamiri için servis aramadan önce yapılacaklar

Kalorifer tesisatınız ısıtmıyorsa ve kombide bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, kombi tamiri için servis aramadan önce kombinin kombi kılavuzundaki önerileri uygularsanız, belki de sorun düzelecek, teknik servise gerek kalmayacaktır. Elinizde kılavuz yoksa internetten arayınız, yine de bulamazsanız lütfen alttaki maddeleri ayrı ayrı uygulayarak kombiyi çalıştırmaya çalışınız.

  • Kombi çalışırken elektrikler çok kısa süreliğine kesilip gelmiş olabilir. Kombiyi kapatıp kısa bir süre bekledikten sonra tekrar açınız veya ‘reset’ butonunu kullanarak kombiyi yeniden başlatınız.
  • Kombi üzerindeki ekranın ve uyarı ışıklarının çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Elektrik kesik veya sigorta atık olabilir.
  • Gaz vanasını kontrol ediniz. Vana kapalı kalmış veya şakacı biri tarafından kapatılmış olabilir.
  • Kombi üzerindeki kadrandan su basıncının 1.5 bar civarında olup olmadığını kontrol ediniz. Düşük basınçlarda kombi çalışmayacağından suyunu tamamlayınız.

Tüm bunlar işe yaramazsa kombinize asla müdahale etmeyiniz. Problemi büyütüp daha masraflı çözümlere yol açmadan teknik servisi arayınız.

Daha az kombi arızası ve uzun ömür için düzenli bakım yaptırınız

Kullandığınız kombinin ilk günkü gibi iyi ısıtması ve uzun ömürlü olması için lütfen bakımlarını zamanında yaptırınız. Ayrıca kalorifer peteklerinin temizliği de verimli ısınma ve kombinin sorunsuz çalışması açısından çok önemli olduğundan iki yılda bir defa petek temizliği yaptırmayı da ihmal etmeyiniz. Berrak Su Tesisat olarak müşterilerinize ülkemiz şartlarına uygun olarak tasarlanıp üretilmiş yerli kombileri önermekteyiz. 

Kombi tamiri için kombi servisi arıyorsanız, firmamız kombi arızası konusunda da profesyonel bir ustayla anlaşarak kıymetli müşterilerine güvenilir hizmet vermeye başlamıştır.